DAORE
Dagmar Světlovská
svetlovska@svetlovska.com   Jmenuji se Dagmar Světlovská a narodila jsem se v roce 1958 ve znamení Lva. Vystudovala jsem chemii, pak mnoho let pracovala jako novinářka (reportérka Mf Dnes), až jsem se nakonec v r. 1999 rozhodla být už jen poslem dobrých zpráv a odešla na „volnou nohu“ a nakonec v r. 2002 jsem si zvolila jako svoji profesi plně profesionální praxi feng shui.

   Jsem fengshuistka, jasnovidka a léčitelka. Umím číst v prostoru i čase karmické souvislosti vašeho osudu. Mým posláním a praxí je propojení dávných, tajných duchovních Nauk s moderním stylem současného života.

  Vrozené schopnosti vidět a vnímat i věci běžným zrakem neviditelné, rozvíjím už více než 35 let studiem i praktikováním tajných duchovních Nauk, které tisíce let předávají zasvěcenci svým žákům a ti zase žákům svým. K těmto znalostem patří karmické feng shui, karmická astrologie, práce s tarotovými kartami, mnoho léčitelských technik a mnoho dalšího. Okamžik prožitku klinické smrti v roce 1980 mi navíc otevřel i schopnost nahlížet do časů minulých i budoucích.

O zkušenosti prožité na vlastní kůži i duši, poznatky nasbírané za roky studií,
zkušenosti ze seminářů i mnoha set osobních konzultací se ráda podělím s každým z vás.
Věřím na zázraky života i to, že zázraky může prožívat každý den každý z vás.
Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami zpracování osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:
Váš email:

 

Rádi byste se na něco zeptali ?

Potřebujete s něčím poradit ?

Máte zájem o koučink ?

nebo byste rádi studovali

Feng shui do hloubky ?

Budu ráda když mi napíšete :

 


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele