eBook - Srdce Smaragdového Draka (co vám přinese lunární rok 2024)


Daore Dagmar Světlovská

Jak zasáhne od vašich životů dramatická i pohádková energie nového lunárního roku Smaragdového Draka, který začne 10.února 2024 a potrvá do 28.ledna 2025?
Čeká vás více než 100 stran zajímavostí nejen o tom, jak působí síly Draka na celé lidstvo, ale především se dozvíte, co tento neobvyklý rok přinese právě vám v oblasti lásky, vztahů, v práci i jak ovlivní vaše zdraví. Nabídne vám i mnoho inspirací, jak dračí síly lunárního roku 2024 využít tak, aby celý váš život doslova pohádkově zkrásněl.

Chci vědět více...

Koupit

Péče o auru

   

Aura chrání tělo i mysl před nepříznivými vlivy okolí podobně jako karoserie auta chrání cestující uvnitř vozu před rozmary počasí. Pravidelná preventivní péče o auru je velmi důležitá, protože tak chráníte své zdraví fyzické i psychické.

Chci vědět více...

Koupit

Hola, škola volá

videolekce s Daore Dagmar Světlovskou
Máte doma prvňáčka? Nebo se váš starší školáček obtížně soustředí na domácí úkoly a učení obecně? Pak právě vy byste si měli poslechnout velmi praktické rady pro rodiče školáků obsažené v této výukové lekci. Dozvíte se, jak vytvořit doma školákům co nejlepší podmínky, aby.....


Chci vědět více...

Koupit

eBook - Lunární rok Králíka 2023
Daore Dagmar Světlovská

Čím vás překvapí nový lunární rok Vodního Králíka, který začne 22.ledna 2023? To vám odhalí nový eBook fengshuistky, astroložky a spisovatelky Daore Dagmar Světlovské.
Dozvíte se nejen obecné vlastnosti typické pro rok mystického Králíka, ale také, jak budou energie tohoto výjimečného roku ovlivňovat lidi narozené pod ochranou jednotlivých magických zvířat východního feng shui zvěrokruhu, podle kterého se řídí lunární roky.

Chci vědět více...

Koupit

eBook - Dary Vodního Tygra
Daore Dagmar Světlovská

Čím právě vás obdaruje magický rok Vodního Tygra, který začne 1. února 2022? To se budete postupně dovídat na téměř 300 stranách příjemného, zábavného i hlubokého poselství uznávané fengshuistky, spisovatelky a věštkyně Daore Dagmar Světlovské.
Nahlédnete do tajemství, jak lunární cykly ovlivňují naše osudy. Odhalíte, jak se dotknou vlivy roku Vodního Tygra sfér lásky, práce i zdraví lidí narozených v jednotlivých letech čínského zvěrokruhu, a také jaký zvláštní Dar přinese Vodní Tygr právě vám.

Chci vědět více...

Koupit© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele