Ebook - Dary Vodního Tygra
Daore Dagmar Světlovská

Čím právě vás obdaruje magický rok Vodního Tygra, který začne 1. února 2022? To se budete postupně dovídat na téměř 300 stranách příjemného, zábavného i hlubokého poselství uznávané fengshuistky, spisovatelky a věštkyně Daore Dagmar Světlovské.
Nahlédnete do tajemství, jak lunární cykly ovlivňují naše osudy. Odhalíte, jak se dotknou vlivy roku Vodního Tygra sfér lásky, práce i zdraví lidí narozených v jednotlivých letech čínského zvěrokruhu, a také jaký zvláštní Dar přinese Vodní Tygr právě vám.


Chci vědět více...

Koupit

Do ložnice, miláčku...

večer s Daore Dagmar Světlovskou
Snadné, jednoduché a velmi praktické rady pro váš klidný spánek, smyslnou lásku, ochranu před nevěrou nebo naopak pro nalezení nového partnera. Příjemné online, živé, interaktivní setkání s Daore Dagmar Světlovskou, které se nenahrává ani neopakuje, aby byla pro účastníky zachována jeho jedinečnost v čase i léčivá energie harmonizující vztahy mezi partnery i v rodině. K setkání se snadno připojíte z pohodlí vašeho domova. Počet míst je limitován.
Chci vědět více...

Koupit

Péče o auru

   

Aura chrání tělo i mysl před nepříznivými vlivy okolí podobně jako karoserie auta chrání cestující uvnitř vozu před rozmary počasí. Pravidelná preventivní péče o auru je velmi důležitá, protože tak chráníte své zdraví fyzické i psychické.

Chci vědět více...

Koupit
© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele