Ebook - Dary Vodního Tygra
Daore Dagmar Světlovská

Čím právě vás obdaruje magický rok Vodního Tygra, který začne 1. února 2022? To se budete postupně dovídat na téměř 300 stranách příjemného, zábavného i hlubokého poselství uznávané fengshuistky, spisovatelky a věštkyně Daore Dagmar Světlovské.
Nahlédnete do tajemství, jak lunární cykly ovlivňují naše osudy. Odhalíte, jak se dotknou vlivy roku Vodního Tygra sfér lásky, práce i zdraví lidí narozených v jednotlivých letech čínského zvěrokruhu, a také jaký zvláštní Dar přinese Vodní Tygr právě vám.


Stáhni si ukázku

Koupit

Kurz - Řidičák na Tygra

s Daore Dagmar Světlovskou

Unikátní 5 měsíců trvající kurz, vedený uznávanou fengshuistkou s více než dvacetiletou plně profesionální praxí Daore Dagmar Světlovskou, vám pomůže porozumět tomu, jak využít všech dobrých sil roku Tygra k tomu, abyste dokázali skočit ve svém životě o patro výš a vyhnuli se, zbytečným propadům.
Od začátku února až do konce června vás čeká každý týden jedna lekce (celkem 20 lekcí) a každý měsíc jeden živý dvouhodinový online workshop s lektorkou Daore Dagmar Světlovskou , ve kterém se budete mít možnost ptát na podrobnosti k už probraným lekcím, a jehož součástí budou nauky, které Mistr Feng Shui předává svým žákům pouze ústně a nenajdete je v žádné z knih.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Koupit

Péče o auru

   

Aura chrání tělo i mysl před nepříznivými vlivy okolí podobně jako karoserie auta chrání cestující uvnitř vozu před rozmary počasí. Pravidelná preventivní péče o auru je velmi důležitá, protože tak chráníte své zdraví fyzické i psychické.

Chci vědět více...

Koupit

Léčivý rituál - Úsvit blaženosti

s Daore Dagmar Světlovskou

Léčivý rituál mající kořeny ve staroegyptském hermetismu transformovaném pro potřeby současného moderního člověka. Zvýší vaši odolnost v podzimních a zimních měsících proti stresu, těžkým myšlenkám a emocím, i proti všem respiračním nemocem a virózám všeho druhu. Očistí vaši karmu a přinese novou energii radosti do vašeho života. Rituál nenahrazuje pravidelnou Péči o auru, ale je její nadstavbou, doplňkem, možností jednou za měsíc se aktivně podílet na péči o svoji dobrou psychickou i fyzickou kondici při živém online setkání s Daore Dagmar Světlovskou prostřednictvím ZOOM meetingu v délce cca 30ti minut. Rituál se nenahrává, aby byla zachována jeho jedinečnost v čase, a není povoleno pořizovat jeho zvukový nebo video záznam ani účastníkům rituálu, kvůli ochraně léčivé energie dostupné skrze přítomnost a metafyzickou práci Daore Dagmar Světlovské.

Chci vědět více...

Koupit

Balíček Ebook + Kurz

   

Propojení nauk obsažených v eBooku Dary Vodního Tygra a nauk obsažených v unikátním kurzu Řidičák na Tygra vám poskytne komplexní pohled na to, jak zkrotit velmi dynamické, až dramatické, síly roku Vodního Tygra, a přimět je, aby pracovaly pro vás a neotočily se proti vám. Spojení eBooku a Kurzu vás vybaví velice praktickými návody a doporučeními, které velmi oceníte v každodenním životě při řešení situací, které přinese lunární rok 2022 v oblasti vztahů a lásky, kariéry i zdraví.

Koupit

   


© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele