Úsvit blaženosti - Vánoční tajemství

Daore Dagmar Světlovská

léčivý rituál

Léčivý rituál tentokrát bude vonět mystikou Vánoc a doby adventní. Přinese vám osvěžení a tolik potřebnou radost do doby plné shonu a často i starostí všeho druhu.
Chci vědět více...

Koupit

Ježíšku, přeju si

Daore Dagmar Světlovská

vánoční minikurz feng shui
Vánoce a doba adventní jsou vynikající příležitostí, kdy pomocí i zdánlivě nepatrných drobností, jakými je vánoční a předvánoční výzdoba, můžete zásadním způsobem ovlivnit svůj život k lepšímu. Jenom je potřeba vědět jak na to, abyste se o svátcích vyhnuli zbytečné přecitlivělosti a svárům z ní pramenící a přilákali k sobě místo chudoby naopak bohatství všeho druhu, z nichž největší je láska a harmonické vztahy v rodině.
Chci vědět více...

Koupit

Magická exhibice jídla

Daore Dagmar Světlovská

Vánoční a Novoroční speciál
Štědrý den, Silvestr a Nový rok jsou tři nejmagičtější dny v roce. A je s nimi spojeno i hodování všeho druhu. Víte, že potraviny kromě chuti a vlivu na naše zažívání i zdraví jako takové, mají i neviditelné mystické a magické síly? Ne? Ta nyní máte jedinečnou příležitost dovědět se víc o tom, jak které potraviny ovlivňují náš další život.
Chci vědět více...

Koupit

Ebook - Dary Vodního Tygra
Daore Dagmar Světlovská

Čím právě vás obdaruje magický rok Vodního Tygra, který začne 1. února 2022? To se budete postupně dovídat na téměř 300 stranách příjemného, zábavného i hlubokého poselství uznávané fengshuistky, spisovatelky a věštkyně Daore Dagmar Světlovské.
Nahlédnete do tajemství, jak lunární cykly ovlivňují naše osudy. Odhalíte, jak se dotknou vlivy roku Vodního Tygra sfér lásky, práce i zdraví lidí narozených v jednotlivých letech čínského zvěrokruhu, a také jaký zvláštní Dar přinese Vodní Tygr právě vám.


Chci vědět více...

Koupit

Kurz - Řidičák na Tygra

s Daore Dagmar Světlovskou

Unikátní 5 měsíců trvající kurz, vedený uznávanou fengshuistkou s více než dvacetiletou plně profesionální praxí Daore Dagmar Světlovskou, vám pomůže porozumět tomu, jak využít všech dobrých sil roku Tygra k tomu, abyste dokázali skočit ve svém životě o patro výš a vyhnuli se, zbytečným propadům.
Od začátku února až do konce června vás čeká každý týden jedna lekce (celkem 20 lekcí) a každý měsíc jeden živý dvouhodinový online workshop s lektorkou Daore Dagmar Světlovskou , ve kterém se budete mít možnost ptát na podrobnosti k už probraným lekcím, a jehož součástí budou nauky, které Mistr Feng Shui předává svým žákům pouze ústně a nenajdete je v žádné z knih.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Koupit

Péče o auru

   

Aura chrání tělo i mysl před nepříznivými vlivy okolí podobně jako karoserie auta chrání cestující uvnitř vozu před rozmary počasí. Pravidelná preventivní péče o auru je velmi důležitá, protože tak chráníte své zdraví fyzické i psychické.

Chci vědět více...

Koupit
© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele