Péče o auru, její čištění a posilování, je formou energetické hygieny, která odstraňuje z vašich jemných těl, a tím automaticky následně i z fyzického těla, nežádoucí, toxické, těžké energie a energetické parazity, tzv. aurické červy. Čištění aury tak, jak ho dělám já, je unikátní technikou, která dokáže dokonale vyčistit nejen auru, ale také všechny čakry, antičakry, a energetické meridiány vašeho těla. To velmi výrazně zlepšuje vaši celkovou psychickou a emocionální pohodu i fyzickou kondici.

Jedná se o velmi jemnou a bezpečnou techniku, která je vhodná pro každého člověka, a to včetně dětí. (Kolik stresu prožívají naše děti ve škole, ví každý rodič). Zanášení aury a z toho vznikající nežádoucí tuhnutí aury, jehož následkem mohou být nejrůznější nemoci, je přirozený jev související s tím, v jakých prostorách se pohybujeme, pracujeme, relaxujeme. A také s tím, o čem přemýšlíme, s kým se stýkáme, jaké situace prožíváme apod. Kdo z vás někdy strávil nějaký čas v zakouřené místnosti, ví, že se nepříjemné pachy nachytají nejen do oblečení ale i do vlasů či kůže, a jak je těžké se těchto pachů zbavit. A stejně tak „načichne“ (zašpiní, ztvrdne) naše aura pobytem v různých prostorách s těžkými energiemi, kde se snadno množí tzv. auričtí červi (nemocnice, hřbitovy, úřady, školy apod.) nebo činnostmi (jízda autem, nakupování ve velkých obchodních centrech, péče o nemocného a mnoho dalšího), ale také pouhým kontaktem s některými lidmi a jejich emocemi, nemocemi, obavami, těžkými myšlenkami apod. S touto špínou těžkých energií do naší aury pronikají i tzv. auričtí červi, kteří mohou následně vyvolat řadu vašich fyzických i psychických potíží, stejně jako to dělají jiní neviditelní parazité (viry, bakterie apod.).

Čištění vaší aury a její následné nabíjení posilující energií dělám prostřednictvím – pomocí velmi inteligentní zářivé energie pocházející ze Zdroje veškeré existence. Vy jen v určenou dobu ležíte doma, v tichu se zavřenýma očima na lůžku, nebo v klidu sedíte na pohodlné židli a jen vnímáte, jak energie pracuje s vaším tělem. Nesledujete žádné video ani neposloucháte žádné mluvené slovo či hudbu. Jen tiše relaxujete.

Péče o auru se koná každou středu od 20.30 hodin do 21.00 hodin. V případě, že nemáte čas v uvedenou dobu, automaticky vám přesměrovávám očistnou a posilující energii na dobu, kdy budete spát, takže o žádnou péči o auru nemůžete přijít.


V ceně za Péči o auru každý kalendářní měsíc je 45 minutová osobní konzultace po telefonu (volám já vám) nebo po Skype.

cena za kalendářní měsíc je 2000 Kč.



Koupit

©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele