V jaké oblasti vašeho života vám feng shui konzultace může nabídnout pomoc a změny k lepšímu?        Hledáte nový byt?    Stavíte nový dům?    Děláte rekonstrukci ?

    Rádi byste, aby vaše bydlení splňovalo ty nejlepší podmínky pro váš život?


Toužíte po tom, aby vás lidé kolem vás respektovali?Abyste se dokázali prosadit?    a také :
Co nejlépe rozvinout svůj talent  Zlepšit si zdraví  Mít zdravé a hodné děti
        Víc peněz  Nového partnera  Zlepšit vztahy v rodině Cestovat
    Aby firma lépe prosperovala  Získat práci v zahraničí ...a mnoho dalšího...


Jakékoliv vaše přání má svůj "zrcadlový obraz" v uspořádání prostoru, a je proto možné k němu otevřít cestu, urychlit jeho splnění. A z mé dlouholeté praxe vím, že někdy je možné dosáhnout splnění i velkých přání velice rychle.


A jak rychle se mohou začít plnit přání?

Zatím historicky nejrychlejší odezvu měla jedna z mých konzultací v bytě cílená na rozvoj firmy u generálního ředitele velké společnosti s několika sty zaměstnanci, kdy do 48 hodin po konzultaci přišla zakázka za desítky milionů korun

Při jiné – zaměřené na nalezení nové životní lásky - se setkání s budoucím partnerem odehrálo do 6 týdnů a svatba byla za necelý rok. Dnes mají už dvě krásné děti.

Také zlepšení studijních výsledků u dítěte bylo okamžitě zřetelné už krátce po konzultaci. Během jediného týdne se známky školáka  vylepšily obdivuhodným způsobem.

A třeba také jedna slovenská firma do 6ti týdnů od mojí konzultace zdvojnásobila svůj obrat, přestože před tím se skoro dva roky potýkala se stagnací.

Takováto rychlost je ale hodně výjimečná. Standardně se první kroky k naplňování cíle či přání začínají ukazovat až po 21-28 dnech od konzultace a cesta k cíli je postupný proces vyžadující vaši péči a pozornost věnovanou navrženým feng shui doporučením.  Mohu vám pomoci přiblížit se ke splnění vašich přání...
a ještě mnohem víc vám mohu pomoci přivolat do vašeho života.


 Proč ? protože vždycky stojí za to mít hezčí život :o) Konzultaci se mnou si můžete objednat mailem na
svetlovska@svetlovska.com
a domluvíme si rozsah práce a termín, který vám bude vyhovovat.


©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele