Do ložnice, miláčku...

večer s lektorkou Daore Dagmar Světlovskou

Snadné, jednoduché a velmi praktické rady pro váš klidný spánek, smyslnou lásku, ochranu před nevěrou nebo naopak pro nalezení nového partnera.
Příjemné online, živé, interaktivní setkání s Daore Dagmar Světlovskou, které se nenahrává ani neopakuje, aby byla pro účastníky zachována jeho jedinečnost v čase i léčivá energie harmonizující vztahy mezi partnery i v rodině. K setkání se snadno připojíte z pohodlí vašeho domova. Počet míst je limitován.
V letošním roce Tygra, ve kterém situace na Východě změnila do základů životy nás všech, není snadné zkrotit poskakující a tesáky cenící myšlenky a pocity a hladce a rychle se ponořit do tichého, sladkého snění. V době, kdy svět kolem nás je plný bolesti a utrpení, je potřeba vynaložit větší úsilí k udržení si vnitřního klidu a láskyplných pocitů než v jiné roky. Vynikající pomocníkem se nám v této situaci mohou stát nauky o barvách, tvarech, materiálech a jejich vlivu na lidské zdraví fyzické i psychické.
Mnoha ženám i mužům jsem za více než dvacet let mojí plně profesionální praxe už pomohla zharmonizovat vztahy s jejich partnery, rodinou nebo najít nového životního partnera. A stejně tak jsem pomohla mnoha lidem zbavit se nespavosti, klidně usínat i spát hlubokým a osvěžujícím spánkem.
Ráda se s Vámi podělím o všechny moje hluboké znalosti mnoha v ČR dosud neznámých nebo jen málo známých nauk i o moje velké osobní zkušenosti s výše tématikou harmonizace vztahů a vnitřního klidu, bez kterých jen těžko lze mít klidný spánek.
Večer potrvá asi hodinku až hodinku a čtvrt a v jeho závěru vás čeká mnou vedená líbezná vizuální meditace obnovení Lásky pramenící z třetího, nejvyššího duchovního srdce Guha, které léčí vztahy mezi partnery i v celé rodině a možná i celé společnosti.

Po uhrazení vstupného 333 Kč obdržíte odkaz (link) na ZOOM meeting, na který bude stačit pouze kliknout a pak už jen počkat, až se online meeting (setkání) otevře v určenou hodinu a vy budete k němu automaticky připojeni.

Těším se na setkání s vámi
Daore Dagmar Světlovská
svetlovska@svetlovska.comKoupit

©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele