ebook Dary Vodního Tygra

Daore Dagmar Světlovská

Jen jednou za 60 let vstoupí na nebeskou scénu Vodní Tygr. Čím právě vás obdaruje magický rok Vodního Tygra, který začne 1. února 2022? To se budete postupně dovídat na téměř 300 stranách příjemného, zábavného i hlubokého poselství uznávané fengshuistky, spisovatelky a věštkyně Daore Dagmar Světlovské.

Nahlédnete do tajemství, jak lunární cykly ovlivňují naše osudy. Odhalíte, jak se dotknou vlivy roku Vodního Tygra sfér lásky, práce i zdraví lidí narozených v jednotlivých letech čínského zvěrokruhu, a také jaký zvláštní Dar přinese Vodní Tygr právě vám.

Abyste porozuměli Tygrovi, je dobré se podívat na celý Feng Shui zvěrokruh dvanácti mystických zvířat a jejich vlivů, které rovněž najdete v této knize.

Proč?

Východní Feng Shui zvěrokruh totiž nemá vůbec nic společného se známějšími znameními západního astrologického zvěrokruhu. Takzvaná Východní astrologie a vedle ní pro nás Evropany známější Západní astrologie jsou ve skutečnosti dva zcela odlišné astrologické systémy, které nemají v podstatě nic společného.

Dary Vodního Tygra budou proto pro vás opravdovým, nádherným překvapením.

Stáhni si ukázku


Vaše Daore Dagmar SvětlovskáKoupit

©  Dagmar Světlovská      Informace pro spotřebitele