Tajemství Karla Kryla


Od 17. října 2017 na pultech knihkupectví... ptejte se u vašich knihkupců.

Příběh osudové lásky velkého básníka a novinářky, soukromé dopisy, úryvky dosud nikdy nezveřejněných básní, kresby a dosud neznámá fakta o Karlu Krylovi poprvé odkrývá veřejnosti jeho tajná milenka. Zcela neznámá část výsostně soukromého života legendárního básníka s kytarou, jeho vztah k Bohu a mystice, strach z předpovězené předčasné a násilné smrti, odhalení aristokratických kořenů, vztahů k ženám, tajemství jeho smrti a mnoho dalšího se zrcadlí v autentických vzpomínkách autorky knihy i v rukou psaných dopisech a kresbách Karla Kryla. Myšlenky na sebevraždu ve vynuceném exilu a nečekaná pomoc bankovní úřednice. Tajný zápisník, který nikdy nedal z ruky a chránil ho jako poklad. Poselství a verše přicházející uprostřed noci. Schopnost slyšet a vidět to, co pro ostatní zůstává skryté.
Vztah plný vášně i slovy nevyjádřitelného tichého souznění, protkaný vzájemnou telepatií, tantrou, Karlovou schopností předvídat budoucnost i jeho obav z budoucnosti. Tajemství, které čekalo víc než dvacet let na nynější odkrytí.

Guru Jára
evangelium podle Daore

Fascinující, tajemstvím obestřený svět slavného tantrického mistra Guru Járy jsem se rozhodla otevřít široké veřejnosti v mých autentických vzpomínkách po velmi dlouhém váhání. Rozhodnutí sdílet s neznámými lidmi hluboké mystické zážitky i pochybnosti o tom, co to vlastně je duchovní cesta a proč se o něco takového vůbec zajímat, bylo velice těžké. Materiálně založení lidí budou moje vnímání a prožitky zpochybňovat a znevažovat moji víru v to, že existuje něco víc než pouhá hmota, než jen jeden jepičí život v lidském těle podobající se těžkému snu. Přesto jsem našla odvahu otevřít komnaty mých niterných vzpomínek a vyprávět o prožitcích za hranami běžné reality při setkáních s velkým mágem, tantrikem a duchovním mistrem obdařeným zázračnými schopnostmi avatarů, Guru Járou.
Zavedu vás do dnes již neexistujícího moravského ašrámu Guru Járy, kouzelného Ananda templu skrytého v tichu beskydských hor. Prozradím, co to byly Kitaky, Ateliéry duše, Toulání po hvězdách a pod. Pozvu vás do atmosféry doby, kdy Guru Jára ještě vedl všechny své semináře osobně a sám a učil své příznivce a zájemce o duchovní nauky i tady, v České republice.
Od jara roku 2007 žije Guru Jára trvale v Asii a v České republice už od té doby nebyl. A těžko říci, jestli sem ještě někdy zavítá. Zatím tu zbyly jen vzpomínky na jeho legendární české programy o smyslu života, potřebách duše a o tom, jak si z duchovních nauk udělat každodenní pomocníky a spojence. Artantra®feng shui, Aurarelax®, Astromóda®, Spiritual trekking® a mnoho dalšího. Co se odehrávalo na seminářích Guru Járy? Jaká byla osobní setkání s Ním? To se dozvíte právě v této knize. Poprvé. A možná i naposled. Tak využijte této jedinečné příležitosti vstoupit do magického světa Guru Járy. Vaše duše to ocení. Vím to. A proto Vás zvu, abyste otevřeli stránky této knížky, ve které jsem já pro vás otevřela svoje nitro a srdce.


s láskou
vaše
Dagmar DaoRe Světlovská©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů