DAORE
Dagmar Světlovská
svetlovska@svetlovska.com   Jmenuji se Dagmar Světlovská a narodila jsem se v roce 1958 ve znamení Lva. Vystudovala jsem chemii, pak mnoho let pracovala jako novinářka (reportérka Mf Dnes), až jsem se nakonec v r. 1999 rozhodla být už jen poslem dobrých zpráv a odešla na „volnou nohu“ a nakonec v r. 2002 jsem si zvolila jako svoji profesi plně profesionální praxi feng shui.

   Jsem fengshuistka, jasnovidka a léčitelka. Umím číst v prostoru i čase karmické souvislosti vašeho osudu. Mým posláním a praxí je propojení dávných, tajných duchovních Nauk s moderním stylem současného života.

  Vrozené schopnosti vidět a vnímat i věci běžným zrakem neviditelné, rozvíjím už více než 35 let studiem i praktikováním tajných duchovních Nauk, které tisíce let předávají zasvěcenci svým žákům a ti zase žákům svým. K těmto znalostem patří karmické feng shui, karmická astrologie, práce s tarotovými kartami, mnoho léčitelských technik a mnoho dalšího. Okamžik prožitku klinické smrti v roce 1980 mi navíc otevřel i schopnost nahlížet do časů minulých i budoucích.

  Mým prvním duchovním učitelem (včetně tantry levé ruky) byl básník a zpěvák Karel Kryl. Druhým nejdůležitějším duchovním učitelem v mém životě se po Karlově smrti stal Guru Jára, protože znal odpovědi i na otázky, na které mi nikdo jiný nedokázal smysluplně odpovědět. A taky proto, že v r. 1995 během noci Zasvěcení v jedné z egyptských pyramid v Gíze položil svůj život na misku vah práce s lidmi. Kdyby v jeho lidském charakteru bylo nějaké sebemenší smítko nečistoty, energie zasvěcovací noci by ho do tří let zabily. Guru Jára žije, v r. 1996 byl v Indii prohlášen-rozpoznán svatým mužem (tzv. Bábou) a od téhož roku začal učit také v ČR. Já osobně znám Guru Járu od r. 1998 a s hrdostí se hlásím k Němu i jeho naukám dodnes.

  Guru Jára mne naučil, že musím všechny své znalosti a holistické - celkové vnímání zákonitostí života a osudu neustále prověřovat každodenní praxí ve svém vlastním životě a předávat dál jen to, co jsem si vyzkoušela na vlastní kůži a duši. Tato neustálá praxe a sebevzdělávání mi proto umožňují odhalit příčiny a souvislosti toho, co a proč se vám nyní v životě děje a najít pro vás nejvhodnější doporučení, která vám ulehčí současnou situaci a zlepší dny budoucí nebo naopak vám pomohou neztratit to krásné, co nyní prožíváte.

O zkušenosti prožité na vlastní kůži i duši, poznatky nasbírané za roky studií,
zkušenosti ze seminářů i mnoha set osobních konzultací se ráda podělím s každým z vás.
Věřím na zázraky života i to, že zázraky může prožívat každý den každý z vás.
Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:
Váš email:

 

Rádi byste se na něco zeptali ?

Potřebujete s něčím poradit ?

Máte zájem o koučink ?

nebo byste rádi studovali

Feng shui do hloubky ?

Budu ráda když mi napíšete :

 


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů