Feng shui OSOBNOSTI


Feng shui cestování

Jak a kam cestovat v době nejrůznějších nečekaných omezení tak, aby naše nitro nestrádalo pocity uvěznění uvnitř vnějších hranic. Závěrečný online seminář jarního cyklu Feng shui osobnosti 2. června 2020 od 20.00 hodin (do cca 22 hodin)Feng shui ložnice

Třetí online seminář 5. května 2020 od 20.00 hodin (do cca 22 hodin)
jarního cyklu Feng shui osobnosti o tom, jak mít klidný spánek i krásný milostný život v době, kdy prožíváme nejrůznější vynucená omezení a z toho pramenící nezvyklé situace.
Nezvyklé období vyžaduje nová řešení, odpovídající novým kulisám současného každodenního života. To je základní princip feng shui, který jsme si donedávna v každodenním shonu uvědomovali jen okrajově. Nyní je potřeba změn v našich zvycích, a to i těch, které se týkají ložnice, velmi naléhavá. Jak se se změnami kolem nás vyrovnat tak, aby nás neoslabily, ale naopak posílily, bude můj láskyplný online seminář Feng shui ložnice.Feng shui oděvu

Druhý online seminář 7. dubna 2020 od 20.00 hodin (do cca 22 hodin)
jarního cyklu Feng shui osobnosti, na který navážou vždy po čtyřech týdnech ještě
dva další související večery 5.5. Feng shui ložnice a 2.6. Feng shui cestováníBUĎTE ÚSPĚŠNÍ

Pilotní online seminář 10. března 2020 od 20.00 hodin (do cca 22 hodin)
jarního cyklu Feng shui osobnosti, na který navážou vždy po čtyřech týdnech ještě
tři související večery 7.4. Feng shui oděvu, 5.5. Feng shui ložnice a 2.6. Feng shui cestování


Máte-li dost energie, můžete mít všechno, co si jen budete přát.
Bez energie se vám naopak nic nebude dařit, lidé vás budou přehlížet jako byste byli neviditelní.
Máte-li dost energie, cítíte se spokojení, šťastní. Bez energie jste podráždění, nespokojení, nešťastní.Jak mít stále dost energie i ve fyzicky či psychicky náročných dnech, obdobích či situacích vám prozradí Feng shui osobnosti. Tato exkluzivní nauka, kterou ovládám v ČR a na Slovensku jako jediná, radí nejen, jak se naučit čerpat energii proudící prostorem, jak využívat pro svoji podporu energii předmětů, barev, tvarů, materiálů, ale také jak využít ke svému úspěchu energii oblečení, obuvi, sezónních potravin, dopravních prostředků a mnoho dalšího.

Součástí Feng shui osobnosti je i nauka týkající se zlepšení osobní prezentace na veřejnosti nebo v médiích včetně sociálních médiích tak, abyste působili už na první pohled jako přitažlivé a zajímavé osobnosti nejen pro vaše přátele, ale také pro klienty, zákazníky i další veřejnost.

Vstupné na zahajovací seminář Buďte úspěšní jarního cyklu Feng shui osobnosti 10.3.2020 od 20.00 hodin je 650 Kč. Pokud se přihlásíte na celý cyklus všech 4 večerů (viz úvod), ušetříte 400 Kč, protože vám poskytnu zvýhodněné vstupné a vy místo celkem 2600 Kč zaplatíte jen 2200 Kč za celý cyklus naučných večerů.

Rezervujte si místo co nejdříve, počet účastníků je limitovaný, aby byla zachována komorní atmosféra a exkluzivita večera/večerů. S potvrzením rezervace vám pošlu číslo účtu, na který zašlete vstupné na online seminář a po uhrazení vstupného 650 Kč (nebo 2200 Kč pro celý cyklus) ode mne dostanete návod na online připojení.

Připojení k semináři je velmi snadné, přestože nejde o žádný automat a ani já nejsem jen předtočené video nebo nějaký internetový robot, který s vámi komunikuje. Vše je živá konverzace mezi mnou a vámi v daném čase. Vidíme se a slyšíme jako bychom seděli spolu u jednoho stolu, přestože každý z vás si současně bude užívat pohodlí domácího prostředí. Moje semináře se (nikdy) nenahrávají, aby byla zajištěna ochrana soukromí účastníků, záznam z nich tudíž nebude dodatečně nikde k dispozici.

Jo – a vaše přihlášky, drahouškové, také vyřizuji já osobně, tj. ručně, proto vám moje odpovědi nebudou naskakovat automaticky, ale chvíli budete čekat, než se fyzicky dostanu k počítači a osobně vám odpovím na naše maily.

Komunikace s každým z vás je pro mne velmi milou a osobní záležitostí, a proto jí věnuji takovou péči a nepřenechávám ji neosobním automatům, ale vždy jsem u každého mailu s vámi já osobně.

Napište mi, prosím do zprávy, zda se hlásíte na celý jarní cyklus Feng shui osobnosti nebo jen na jeho pilotní seminář Buďte úspěšní.
Děkuji a těším se na setkání s Vámi
Vaše Daore Dagmar Světlovská
Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:
Váš email:
Prostor pro vzkaz, poznámku:

©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů