Přihláška na webinář
Vánoce jsou časem, kdy se sází cibulky lásky i bohatství budoucího nového roku do záhonů času, aby dokázaly vykvést ve správnou dobu, až se otevřou brány nového lunárního roku. Jak a s kým prožijeme vánoční svátky, jak si vyzdobíme svůj domov i své srdce v tuto dobu, velmi ovlivní celý další rok. Vánoční čas byl proto vždy neodmyslitelně spojen s mystikou, tajenstvím a tichým kouzlem, které otevírá lidská srdce a pozvedá mysl ke snění o lepším a ještě lepším.
Letos, měsíc po vánočních svátcích, začne nejen nový lunární rok velmi chytré a obratné mystické Myši, ale s ním i celý nový dvanáctiletý cyklus. A to už stojí za to, abychom si letošní Vánoce nenechali degradovat jen na turnaj v obžerství a opilství. Na letošní vánoční oslavy všech sladkostí života, na toto překrásné období vonící kouzlem vzájemné laskavosti, něhy, soucítění a hřejivé pospolitosti a také mystériem jakési neuchopitelné vyšší, všeobjímající lásky a její ochrany lidského života, bychom se měli připravit, jak se patří.
Výrobci nejrůznějších dekorací to samozřejmě vědí, a proto, aby nás přiměli každý rok kupovat další a další a mnohdy i zbytečné věci, určují pro každý rok nové módní trendy. Nové barvy, nové tvary, nové matriály. Módní vlny ale nikdy nejsou postavené na znalostech toho, co skutečně podporuje ten který lunární rok a jak se v období Vánoc správně propojují vlivy končícího roku a na něj navazujícího roku budoucího skrze kombinace barev, tvarů a materiálů. Toto znali jen dávní mistři feng shui, kteří nám tuto tisíce let starou a pro šťastný a bohatý život velmi praktickou nauku zanechali v liniích generací úzké skupiny zasvěcenců, kteří ji dodnes předávají pouze ústně dál a dál. Jsem jedním z nich. Vy můžete být ti další, kteří pootevřou dveře k mystériu šťastného, láskyplného a bohatého života skrze mystiku Vánoc a všeho, co s ní souvisí.
Ráda se proto s vámi setkám u mého každoročního vánočního feng shui besedování o tom, jak si vytvořit svátky plné radosti a harmonie, svátky na které budete ještě dlouho s potěšením vzpomínat.
Letos se ode mne dozvíte, jak na to, abyste prožili nejen nádherné Vánoce, ale také jak z mystických cibulek výjimečné vánoční energie vypěstovat na záhonech času překrásné květiny štěstí pro celý příští rok.

Nebojte, nebude to nic složitého ani nic, co by vás nebavilo. Půjde především o to, najít co skutečně rezonuje s vaším osudem a ne s momentálními módními trendy, všudypřítomnou reklamou nebo s tím, že jste nevědomky převzali názory či styl od jiných lidí. Život a osud každého z vás má jedinečné potřeby a ty je dobré naplňovat nejen o Vánocích.
Připojte se k mému živému online besedování. Uvidíme se a slyšíme jako bychom seděli spolu u jednoho stolu, přestože každý z vás si současně bude užívat pohodlí domácího prostředí. Staňte se zasvěcenci mystéria Vánoc.

Začínat budeme 12. 12. 2019 přesně ve 20.00 a končit cca ve 22 hodin. Cena je 550 Kč.

Přihlaste se - rezervujte si mailem místo co nejdříve, počet účastníků je limitovaný. S potvrzením rezervace vám pošlu číslo účtu, na který zašlete vstupné na besedu se mou a po uhrazení vstupného ode mne dostanete návod na online připojení.
Připojení k besedě je velmi snadné, ale nejde o žádný automat a ani já nejsem jen předtočené video nebo nějaký internetový robot, který s vámi komunikuje. Vše je moje živá konverzace s vámi a „ruční práce“, proto vám moje odpovědi nebudou naskakovat automaticky - „roboticky“, ale chvíli budete čekat, než se fyzicky dostanu k počítači a osobně vám odpovím na naše maily s přihláškami.
Komunikace s každým z vás je pro mne velmi osobní záležitost a vážím si jí, proto jí věnuji takovou péči a nepřenechávám ji neosobním automatům, ale vždy jsem u každého mailu s vámi já osobně.Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:
Váš email:
Prostor pro vzkaz, poznámku:

©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů