Milí přátelé,
už skoro dvacet let každý rok připravuji pro své žáky i další zájemce vánoční seminář, na kterém se s nimi dělím o důležité feng shui inspirace týkající se vánoční výzdoby, výběru barev, tvaru a materiálů ozdob, cukroví a mnoho dalšího, co podporuje právě ten který lunární rok a také nadcházející kalendářní rok.
Předvánoční a vánoční čas je totiž dobou, kdy se zasévají semena nové budoucnosti roku příštího. Naši šťastnou budoucnost můžeme „zasévat“ nejen stolem plným jídel a společnou konzumací nejrůznějších lahůdek, ale také vhodnou vánoční výzdobou. Jen je dobré vědět, co ten který rok podporuje náš život, protože každý rok jsou jiné vnější vlivy, které na nás působí. To, co podporuje jeden rok, další rok už podporovat nemusí. A to je dobré vědět. Je to jako s recepty na vánoční cukroví. Co se hodí do jednoho, nemusí se hodit do druhého. Dejte do sádlových koláčků máslo a do lineckého cukroví sádlo a hned uvidíte, jak málo stačí, aby se z báječného stalo nechutnající. A s vánoční výzdobou je to stejné. Je potřeba zvolit tu správnou, která vás podpoří do příštího roku a jako magnet k vám přitáhne radost a štěstí. A samozřejmě prospěje i vašemu zdraví.
Tak tedy, v mém webináři se dozvíte, jestli je lepší umělý nebo živý stromek, borovice nebo jedlička, které barvy podpoří vaši stabilitu a hmotné zabezpečení v příštím roce, a které naopak mohou provokovat k hádkám a mnoho dalšího.
A na závěr-jak už je tradicí všech mých seminářů i webinářů-vás čeká i něžná vizuální meditace, která vám pomůže odložit těžké vzpomínky na prožité náročné měsíce letošního roku, osvěžit vaše myšlenky a vstoupit s čistou hlavou nejen do svátečních dní ale také do nového roku. Některým z vás možná dokonce umožní i nahlédnout do budoucnosti. To už záleží na každém z vás.
Běžná cena za získání přístupu k mému webináři je 550,- Kč. Platbu, prosím, pošlete na můj účet u ČSOB, a.s. Praha 178540020 kód banky 0300 (název mého účtu je Dagmar Oplatková)
IBAN CZ87 0300 0000 0001 7854 0020
BIC: CEKOCZPP

Vzhledem k současné situaci, kdy někteří z vás čelí velkým finančním ztrátám či omezením, nechám na každém z vás, abyste se rozhodli podle své osobní situace, zda uhradíte poplatek v celé výši nebo pošlete jen nějakou menší, vámi zvolenou částku.

Pokud jste ale opravdu ve velmi složité finanční situaci, a opravdu vás feng shui hodně zajímá, můžete také webinář přijmout ode mě jako vánoční dárek (zdarma).


vaše DaoRe Dagmar SvětlovskáAbych s Vámi mohla sdílet webinář Vánoční feng shui a současně vyhověla zákonu o GDPR, vyjádřete ZAKLIKNUTÍM (viz níže) váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů, které jsou v souladu s platnými právními předpisy GDPR.
Zakliknutím druhého políčka vyjádříte souhlas s odběrem mnou občasně rozesílaných nekomerčních textů zdarma – Psaníček pro potěšení - nebo pozvánek na moje profesionální semináře, kurzy či jiné moje akce.

Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:

Váš email:© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů