Milí přátelé,
vaše oblíbené čištění aury dostane po roce novou vylepšenou podobu, a to od února 2021.
V únoru začíná nový lunární rok a s ním nastupují i nové vnější vlivy. Rok mystického Buvola bude rozrývat rohy i kopyty staré zvyky a struktury žití a připravovat tak pole budoucnosti na novou setbu. Aby semena vaší budoucnosti byla zdravá a silná, a vy měli sílu nejlepších zahradníků osudu, je potřeba dobře pečovat nejen o ochranu vašeho fyzického těla (jídlo, vitamíny, dostatek pohybu a pod.) ale také je nezbytné dobře energeticky pečovat o vaše těla jemnohmotná, emocionální a mentální. Ta totiž tvoří auru těla fyzického a ovlivňují také všechny procesy uvnitř těla. K dosavadnímu pravidelnému hloubkovému čištěné aury vám proto přidám na závěr doplňování nové, čisté energie - něco jako „natankování plné nádrže“ nové energie.
Aura se podobá karoserii auta (těla), která chrání všechny cestující uvnitř (svaly, kosti, orgány apod.). Pravidelná péče o její čistotu, pevnost, pružnost, celistvost je proto velmi důležitá. Váš vůz jistě také pravidelně svěřujete do rukou automechanikům při preventivních prohlídkách a výměně kapalin, pneumatik, brzdových destiček a co já vím čeho všeho ještě, aby vaše jízda byla vždy bezpečná.
Já jsem odborník na energie uvnitř vašeho těla, takže pneumatiky vám nevyměním, ale dokážu „opravit“ a „vyměnit“ opotřebované energie uvnitř i zvenčí vašeho těla za čerstvé, zbavit vaši auru špíny, parazitů, zacelit trhliny ve vaší auře a mnoho dalšího a navíc také „natankovat“ vám mnoho nové, čisté, silné a povzbuzující i léčivé energie do aury i celého těla.

Honorář za moji péči o vaši auru a tím i ochranu vašeho zdraví fyzického i psychického zůstane nadále stejný a jen symbolický, protože se jedná pouze o organizační poplatek 555,- Kč za kalendářní měsíc. Čištění aury jako takové je mnohem dražší, obvykle 500-800 Kč za jedno čištění, a dostáváte ho ode mě zdarma, jako formu mojí karmajógy - nezištné pomoci v současné nelehké době.

Organizační poplatek za kalendářní měsíc činí 555 Kč (22 euro). Děti do 18 let, které přihlásí jejich rodiče spolu s nimi, a tím vysloví souhlas s mojí energetickou péčí o jejich děti, mají čištění aury zdarma (bonus pro rodiny).
Platbu posíláte předem na můj účet u ČSOB, a.s. Praha
178540020, kód banky 0300 (název mého účtu je Dagmar Oplatková)
IBAN CZ87 0300 0000 0001 7854 0020
BIC: CEKOCZPP

Čištění aury je formou energetické hygieny, která odstraňuje z vašich jemných těl, a tím automaticky následně i z fyzického těla, nežádoucí, toxické, těžké energie a energetické parazity, tzv. aurické červy. Čištění aury tak, jak ho dělám já, je unikátní technikou, která dokáže dokonale vyčistit nejen auru, ale také všechny čakry, antičakry, energetické meridiány a nádí vašeho těla. Tím velmi výrazně zlepšuje také vaši celkovou psychickou a emocionální pohodu. Jde o velmi jemnou a bezpečnou techniku, která je vhodná pro každého člověka, a to včetně dětí. (Kolik stresu zažívají děti ve škole ví každý rodič).
Zanášení aury a z toho vznikající nežádoucí tuhnutí aury, jehož následkem mohou být nejrůznější nemoci i psychický stres, je přirozený jev související s tím, v jakých prostorách se pohybujeme, pracujeme, relaxujeme. Zanášení a následné tuhnutí aury souvisí také s tím, o čem přemýšlíme, s kým se stýkáme, jaké situace prožíváme apod. Kdo z vás někdy strávil nějaký čas v zakouřené místnosti, ví, že se nepříjemné pachy nachytají nejen do oblečení ale i do vlasů či kůže, a jak je těžké se těchto pachů zbavit. A stejně tak „načichne“ (zašpiní, ztvrdne) naše aura pobytem v různých prostorách s těžkými energiemi, kde se snadno množí tzv. auričtí červi (nemocnice, hřbitovy, úřady, školy apod.) nebo činnostmi (jízda autem, nakupování ve velkých obchodních centrech, péče o nemocného a mnoho dalšího) ale také pouhým kontaktem s některými lidmi a jejich emocemi, nemocemi, obavami, těžkými myšlenkami apod. S touto špínou těžkých energií do naší aury pronikají i tzv. auričtí červi, kteří mohou následně vyvolat řadu vašich fyzických i psychických potíží, stejně jako to dělají jiní neviditelní parazité (viry, bakterie apod.).
Čištění vaší aury a nově následně i nabíjení aury posilující energií dělám prostřednictvím – pomocí velmi inteligentní zářivé energie pocházející ze Zdroje veškeré existence. Takto extrémně nízkou částku za moji péči o vás jsem zvolila proto, aby si čištění aury mohl dopřát úplně každý. V podstatě jde jen o organizační poplatek za agendu spojenou s organizací mojí péče o vaše aury. (Obvyklá cena za jedno čištění aury se pohybuje mezi 500 - 800 Kč nebo i více). Pokud by tedy někdo z vás chtěl projevit větší podporou mé práci pro vás, může poslat i vyšší částku. Budu ráda za jakoukoliv vaši podporu mojí práce pro vás.


Milí přátelé, abych Vám mohla poslat návod, jak se připravit na čištění aury, organizační pokyny a současně vyhověla zákonu o GDPR, vyjádřete, prosím, zakliknutím (viz níže) váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů, které jsou v souladu s platnými právními předpisy GDPR.
Dávejte, prosím, dobrý pozor, abyste váš e-mail napsali přesně a úplně, protože jinak se vám neodešle nazpět „Návod“ s důležitými informacemi.
Vy, kteří jste se již jednou přihlásili k mému čištění aury, se nemusíte hlásit znovu, protože jste již v mém adresáři. Jen mi pošlete mail s informací, že chcete pokračovat a uhraďte organizační poplatek.

Přeji vám krásné dny a těším se na setkání s vámi každou středu v době od 20.30 do 21.00 hodin. Pokud v této době nebudete mít potřebný klid, budete v práci nebo zapomenete na termín apod., automaticky se vám přesměruje očistná energie na dobu, kdy budete spát, takže o žádnou péči o vaši auru nikdy nemůžete přijít.

vaše DaoRe Dagmar Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

www.svetlovska.com
Noví zájemci přihlaste se zde:

Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:

Váš email:© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů