Guru Jára
evangelium podle Daore

Fascinující, tajemstvím obestřený svět slavného tantrického mistra Guru Járy jsem se rozhodla otevřít široké veřejnosti v mých autentických vzpomínkách po velmi dlouhém váhání. Rozhodnutí sdílet s neznámými lidmi hluboké mystické zážitky i pochybnosti o tom, co to vlastně je duchovní cesta a proč se o něco takového vůbec zajímat, bylo velice těžké. Materiálně založení lidí budou moje vnímání a prožitky zpochybňovat a znevažovat moji víru v to, že existuje něco víc než pouhá hmota, než jen jeden jepičí život v lidském těle podobající se těžkému snu. Přesto jsem našla odvahu otevřít komnaty mých niterných vzpomínek a vyprávět o prožitcích za hranami běžné reality při setkáních s velkým mágem, tantrikem a duchovním mistrem obdařeným zázračnými schopnostmi avatarů, Guru Járou.
Zavedu vás do dnes již neexistujícího moravského ašrámu Guru Járy, kouzelného Ananda templu skrytého v tichu beskydských hor. Prozradím, co to byly Kitaky, Ateliéry duše, Toulání po hvězdách a pod. Pozvu vás do atmosféry doby, kdy Guru Jára ještě vedl všechny své semináře osobně a sám a učil své příznivce a zájemce o duchovní nauky i tady, v České republice.
Od jara roku 2007 žije Guru Jára trvale v Asii a v České republice už od té doby nebyl. A těžko říci, jestli sem ještě někdy zavítá. Zatím tu zbyly jen vzpomínky na jeho legendární české programy o smyslu života, potřebách duše a o tom, jak si z duchovních nauk udělat každodenní pomocníky a spojence. Artantra®feng shui, Aurarelax®, Astromóda®, Spiritual trekking® a mnoho dalšího. Co se odehrávalo na seminářích Guru Járy? Jaká byla osobní setkání s Ním? To se dozvíte právě v této knize. Poprvé. A možná i naposled. Tak využijte této jedinečné příležitosti vstoupit do magického světa Guru Járy. Vaše duše to ocení. Vím to. A proto Vás zvu, abyste otevřeli stránky této knížky, ve které jsem já pro vás otevřela svoje nitro a srdce.


s láskou
vaše
Dagmar DaoRe Světlovská
P.S. Na facebooku najdete stránku, která se věnuje této knížce, kde čtenáři mohou sdílet s ostatními svoje zkušenosti s tím, jaké jim tato knížka zprostředkovala mystické prožitky a neobvyklé zážitky. Ano, hodně lidí mi volá a píše, že prožili něco mimořádného při čtení této knížky. A ti, co knížku ještě nečetli, se mohou ptát na cokoliv, co se týká Guru Járy osobně. Ráda odpovím na všechny dotazy.