Vážení zájemci o knížku Artantra® feng shui,prosím, vy, kdo jste si stáhli e-book z mého webu www.svetlovska.com nebo můj rukopis získali jiným způsobem, uhraďte, prosím, neprodleně jeho cenu 450 Kč (nebo 18 EUR) na můj účet 178540020 kód banky 0300 (ČSOB Praha, název účtu je Dagmar Oplatková podle mého občanského jména). Do zprávy pro přijemce, prosím, uveďte Vaše jméno.
Věřím na vzájemnou lidskou slušnost a také na zákony karmy, a proto jsem si jistá, že platbu za moje dílo, tj. můj čas, moje znalosti, zkušenosti a především moji energii, budete považovat na samozřejmost a že nikomu nebudu muset připomínat, že autorské právo je nehmotným majetkem a kdo neuhradí platbu za moje dílo, porušuje zákon, a to především zákon karmy, která váš dluh za nezaplacené dílo jiného člověka vždy vyrovná. Jen to udělá po svém, a vám se nemusí líbit způsob, jakým to karma zařídí. Proto je můj rukopis zpoplatněný. Je to pro vaši ochranu a vyrovnání energií do rovnováhy. A také proto, abych měla možnost psát pro vás další podobné knihy. Děkuji za vaše pochopení a věřím, že naše vzájemná, lidská důvěra je velmi cenná, stejně jako péče o vaši dobrou karmu. Věřím na důvěru mezi lidmi a těším se na vaše ohlasy na moji knížku.

vaše Dagmar SvětlovskáMilí přátelé, abyste si mohli stáhnout můj eBook, tj. abych s vámi mohla komunikovat, je nezbytné, abyste v rámci nových pravidel GDPR, ZAKLIKNUTÍM (viz níže) vyjádřili váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů, které jsou v souladu s platnými právními předpisy GDPR.
Zakliknutím druhého políčka vyjádříte souhlas s odběrem občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla.

Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Zakliknutím políčka dáváte dobrovolný souhlas k odběru občasně rozesílaných pozvánek na moje akce nebo k propagaci mého autorského díla. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:

Váš email:© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů