Tajemství vchodu
   S vchodem do bytu se pojí nové začátky a také vaše emoce, city a pocity a mnoho dalšího pro vaše zdraví, štěstí, radost ze života. Velký vliv má na začátky vztahů, první rande, nástup do práce, zkoušky ve škole apod.

   U žen ovlivňuje schopnost otěhotnění, průběh těhotenství, porod a kojení.

    U mužů oblast vchodu ovlivňuje potenci a u mužů i žen zdraví urogenitálního traktu.

    Jak čistá je vaše předsíň, dveře, zádveří, tak čistá je i vaše hlava ráno po probuzení. Nánosy bláta, hromady reklamních letáků, koš se špinavým prádlem, smeták a kbelík nebo snad dokonce igelitový pytel s odpadky připravený k vynesení do popelnice přitahují těžké pocity, smutek, deprese.

   Čisté, voňavé a hezky uspořádané místo přináší příjemné pocity, chuť pracovat i bavit se. Jemné a veselé barvy zdí, nábytku i dalších předmětů přinášejí do prostoru radost a pocit čistoty.

   V dostupné feng shui literatuře najdete častokrát i tvrzení, že se vchodem - zvláště je-li v pakuu číslo 1 (podle magického čtverce pakuí) - je spojená voda. Častokrát najdete doporučení dát ke vchodu malou fontánku, zásobní barel s pitnou vodou, nebo modrý koberec barvu na dveře nebo zdi. To je ale velká chyba. Modrá barva a voda ke vchodu ani, když je v pakuu 1, nepatří. Proč? Protože všechny dostupné knihy o feng shui píší jen o pravidlech spojených s půdorysy bytu. Svět zmenšují na placku rozměru 2D. Byt ani náš život ale není placatá fotografie, je to trojrozměrný prostor 3D. Feng shui trojrozměrného prostoru se předává pouze z Mistra na žáka a teprve po složení náročných zkoušek (já je úspěšně složila před 14 lety po několika letech studia a praxe feng shui). Ve 3D vchodu (i v pakuu 1) se voda ani modrá či černá barva nepřidává, protože by vytvořila bažinu, která smrdí, štípe a líhnou se v ní komáři potíží a překážek.

   A máte-li blízko vchodu (nebo v pakuu 1) WC nebo koupelnu, vanu, pračku, umývadla, tak budete muset o tuto oblast pečovat s ještě větším citem. Koupelna a záchod budou potřebovat speciální nápravná opatření, aby nepřidávala potíže do vašeho života.

   Jaká? Zeptejte se, ráda vám poradím, pomohu.

Dagmar DaoRe Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

+420 604 488 528

www.svetlovska.com


©  Tento text je chráněn autorským právem a sdílet nebo šířit ho můžete pouze s uvedením jména autorky.


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů