Stejné přitahuje stejné
   Milá neznámá přítelkyně - protože jsi to obvykle ty, ženo, kdo pečuje o teplo rodinného krbu a domácí pohody - tady jsou další moje postřehy a zkušenosti pro tebe:

   Feng shui člení nekonečné prostředí, krajinu, města, domy, byty, pokoje do lépe uchopitelných celků. Čínsky se jim říká pakua nebo bagua. Každý prostor se dá podle nich rozdělit na určité oblasti, v nichž se zrcadlí určité oblasti života.

   Každé části prostoru pak prospívají nebo naopak jí škodí určité barvy, tvary, materiály. Díky tomu můžeme v našem domě, bytě, kanceláři podpořit nebo naopak úspěšně poničit naše vztahy v práci i v rodině, zdraví, kariéru, výši výdělku finanční, talent našich dětí, schopnost učit se novému apod., dosahování vysněných cílů apod.

   Správnou úpravou interiéru, která je v harmonii s principy feng shui, si proto můžeš velice mnoho zlepšit v našem životě. Feng shui je o tom, jak ty ovlivňuješ prostor (dům, byt, zahradu, kancelář, pracoviště) a jak nazpět vše, čím jsi obklopena, ovlivňuje nazpět tebe. Proto je tak důležité vědět, že stejné přitahuje stejné. Krása - krásu, příjemné události, ošklivost - nepříjemné a bolestivé události, zkušenosti.

Dagmar DaoRe Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

+420 604 488 528

www.svetlovska.com


©  Tento text je chráněn autorským právem a sdílet nebo šířit ho můžete pouze s uvedením jména autorky.


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů