Rok ohnivého kohouta 2017Co nás čeká v lunárním roce, který začne 28. ledna 2017, a jak se na tento rok připravit?

Kohout - znamení čínského zvěrokruhu - se obleče do královského šarlatu živlu ohně pouze jednou za 60 let. Další z těchto vzácných roků začne proměňovat náš život do základů od 28. ledna 2017. Mystický Kohout symbolizující nový úsvit, východ slunce a počátky všeho druhu se spojí se silou živlu ohně, jehož vnitřní podstatou je radost, světlo, úspěch. Žezlo vlády nad osudy lidí, států, ale i zvířat a dalších bytostí až pozvedne Ohnivý Kohout, provede změny hodné bájného Fénixe, který sám sebe spálí v plamenech, aby se znovu zrodil ze svého vlastního popela. Znamení Ohnivého Kohouta přinese s sebou do lunárního roku 2017 změny zcela zásadní. Peří názorů a zvyků, společenských i kulturních, kterými obrůstalo vnímání jednotlivců i celých společenství lidí desítky let, začne hořet v plamenech nových názorových proudů. Názorové požáry vzplanou na úrovni nejen partnerských vztahů dvojic ale i celých rodin, firem, politických uskupení, států, kontinentů. Rozhoří se i náboženské diskuze, které – možná po stovkách či tisících let – zahájí očišťování toho, co spojuje všechna náboženství a formy vyznávání Boha, že bůh je zde pro každého a všechny současně.

Mystická Ohnivá Opice v předchozím roce své vlády předvedla svoji hravost i dravost. Vnesla rozruch do všech oblastí života a míchala karty osudu, které Ohnivý Kohout s noblesou Fénixe znovu rozdá na další desítky let. Opice vyvolala zmatek a postupně vytahovala na světlo všechno, co se kdo pokoušel utajit, ukrýt, zamést pod koberec. Současně přinesla mnoho nových inspirací, jejichž realizace budou vyžadovat určitou odvahu. Kohout její práci dokončí a začne bez milosti pálit na popel vše nefunkční od přežitých či formálních vztahů až po zatuhlé struktury uvnitř firem či nejrůznějších institucí. Obě ohnivá znamení – Opice a Kohout – v letech 2016 a 2017 vytváří společně podmínky pro změny zcela zásadní a dlouhodobé podobně jako farmář po sklizni rozoře pole, vytrhá (spálí) plevel a připraví půdu na novou setbu.

Mystický ohnivý Kohout bude nejdříve měnit na popel vše rozbité a dlouhodobě nefunkční. Současně tím otevře dveře nové budoucnosti, která bude mnohem lepší, než by kdo očekával. Oheň je symbolikou radosti a štěstí, a proto rok Ohnivého Kohouta otevře brány času k dlouhodobé radosti a štěstí v životech lidí. Kohout ale klíče k branám skvělé budoucnosti nedává zadarmo. Je tím prvním, kdo vstává a vítá slunce svým voláním. Proto bude vyžadovat od lidí činorodost, rychlé rozhodování, odhodlanost. Ospalost, otupělost a lenost bude trestat neúspěchem a bolavými pocity. Je tedy na každém z nás, jak nebo jestli se chopíme příležitostí, které nám nabídne rok Ohnivého Kohouta. Dokážeme vynaložit úsilí a projít branami času a vzlétnout na křídlech Kohouta-Fénixe do rovin štěstí, úspěchu, lásky? Nebo zůstaneme obaleni popelem ležet a povalovat se líně s těmi, kteří si pořád jen stěžují na nepřízeň osudu a nikdy neudělají nic pro jeho zlepšení?

Rok Ohnivého Kohouta vybourá brány budoucnosti s razancí atomové pumy. A my můžeme buď jen stát a dívat se, jak vše kolem nás hoří a mizí v plamenech, a nebo tu obrovskou energii proměnit v jadernou elektrárnu, která nám bude svítit na cestu a hřát nás doma u krbu po další desítky let. Jak dosáhnout té proměny? Můžete to zkusit s pomocí Feng shui a dalších tajných duchovních nauk, které nám tu zanechali dávní mudrcové jako pomoc a recept na šťastný život.

Dagmar DaoRe Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

+420 604 488 528

www.svetlovska.com


©  Tento text je chráněn autorským právem a sdílet nebo šířit ho můžete pouze s uvedením jména autorky.


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů