Feng shui pro úspěšné
  Máte svůj sen, touhu ho realizovat a rádi byste, aby šlo všechno rychleji než dosud? Je jedno jestli je to nějaký projekt, úspěšné dokončení studia, nalezení zajímavé práce nebo ideálního partnera, založení rodiny a děti… vlastně je to cokoliv, co si přejete, protože myšlenky na váš sen vám přinášejí radost a hřejí u srdce a každé ráno vás touha tahá z postele dřív než ostatní spáči začnou znuděně otevírat oči.

  Možná ještě nemáte svůj konkrétní sen, projekt, přání a zatím jen cítíte v srdci tu dávnou touhu orlů vzlétnout a letět se sluncem nad hlavou v modravém blankytu a žít svůj život jinak, pestřeji, bohatěji, smysluplněji. I v hledání vašeho snu stejně jako hledání Cesty k vysněnému cíli vám může pomoci zkušený fengshuista.
   Feng shui je dávné umění, které umí otevřít a usnadnit cestu k realizaci každého snu.
Je to jako při rallye – když máte spolehlivého navigátora, který umí dobře číst v mapě, dojedete do cíle dřív a bez zbytečného bloudění či rizika, že vyletíte v zatáčce mimo trať, když jste právě sešlápli plyn až k podlaze.
   Vy řídíte – já, fengshuistka, čtu v mapě vašeho života. Dokážu vnímat i souvislosti, které pro zaujetí jízdou nemůžete vidět, a pomoci bezpečně vás provést složitými úseky cesty. Po rovince to zvládne každý moula, ale když zatáčky chcete brát smykem, je lepší  mít navigátora v podobě fengshuisty. Podobně jako když chcete projet ucpanou Prahou na druhý konec je dobré mít mapu a znát osvědčené zkratky, abyste ze Smichova na Vyšehrad nejeli přes Košice.

   Co si vlastně mají počít ti, kteří chtějí žít naplno a využít všech možností, které nabízí jejich talent? Jak docílit toho, abyste mohli žít život, kdy cítíte každý den hluboké naplnění, protože to, co děláte, dává smysl vašemu životu. Jak dokázat uspokojit nejen základní potřeby fyzického těla, ale naplnit i potřeby srdce a duše, aby nestrádaly podvýživou.
   Současná společnost má mnoho záchranných sítí pro neúspěšné, nemocné, seniory apod. Já nabízím podporu těm, kteří chtějí žít originální a smysluplný život a nedupat se stádem zhypnotizovaným motivačními řečníky všeho druhu.

   Mnohokrát jsem svým životem prokázala, že je možné uskutečnit to, o čem všichni kolem tvrdili, že to nejde. Mám proto mnoho osobních zkušeností, jak si ustát svoje rozhodnutí a naplnit to, po čem toužím. Dnes mám svobodné povolání, které je mým koníčkem, krásnou rodinu, přátele a taky odpovídající hmotné zázemí, poskytující mi vše, co potřebuji ke spokojenosti i cestování po celém světě, a taky pevné zdraví i ve věku, v němž ostatní už dávno běhají po doktorech s kdejakým neduhem. Žiji aktivní a krásný život podle mých představ, neobvyklý, vzrušující i požehnaný tím, že každý den cítím smysl mého života v duši, srdci i každé buňce mého těla.

   Chcete taky žít úspěšný a smysluplný život ? Ráda se s vámi rozdělím o moje hluboké znalosti a zkušenosti. Ozvěte se J  Vyzkoušejte moje „feng shui pro úspěšné“ !

Dagmar Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

+420 604 488 528

www.svetlovska.com


©  Tento text je chráněn autorským právem a sdílet nebo šířit ho můžete pouze s uvedením jména autorky.


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů