Milí přátelé,
stále od vás dostávám nádherné ohlasy pravidelné čištěné aury, které poskytuji už několik měsíců každý týden ve středu večer všem přihlášeným zájemcům. Rozhodla jsem se proto pokračovat v pravidelném čištění aury nejméně do konce září letošního roku. Proč? Protože současná situace je pro mnohé z vás velmi nesnadná, proměnlivá a stále do vašich životů i do celé společnosti přicházejí vlny nových změn, s kterými se momentálně vyrovnává a ještě dlouho budou vyrovnávat nejen jednotlivci nebo celé rodiny, ale v podstatě celý průmyslově orientovaný svět.

Můžete se tedy přihlásit na jednotlivé měsíce nebo si jen vyzkoušet jednorázové čištění vaší aury.
Organizační poplatek za jednorázové čištění aury je 150 Kč (6 euro). Měsíční poplatek činí 555 Kč (21 euro). Děti do 18 let, které přihlásí jejich rodiče spolu s nimi, a tím vysloví souhlas s mojí energetickou péčí o jejich děti, mají čištění aury zdarma (bonus pro rodiny).
Platbu posíláte předem na můj účet u ČSOB, a.s. Praha
178540020, kód banky 0300 (název mého účtu je Dagmar Oplatková)
IBAN CZ87 0300 0000 0001 7854 0020
BIC: CEKOCZPP

Čištění aury je formou energetické hygieny, která odstraňuje z vašich jemných těl, a tím automaticky následně i z fyzického těla, nežádoucí, toxické, těžké energie a energetické parazity, tzv. aurické červy. Čištění aury tak, jak ho dělám já, je unikátní technikou, která dokáže dokonale vyčistit nejen auru, ale také všechny čakry, antičakry, energetické meridiány a nádí vašeho těla. Tím velmi výrazně zlepšuje také vaši celkovou psychickou a emocionální pohodu. Jde o velmi jemnou a bezpečnou techniku, která je vhodná pro každého člověka, a to včetně dětí. (Kolik stresu zažívají děti ve škole ví každý rodič).
Zanášení aury a z toho vznikající nežádoucí tuhnutí aury, jehož následkem mohou být nejrůznější nemoci i psychický stres, je přirozený jev související s tím, v jakých prostorách se pohybujeme, pracujeme, relaxujeme. Zanášení a následné tuhnutí aury souvisí také s tím, o čem přemýšlíme, s kým se stýkáme, jaké situace prožíváme apod. Kdo z vás někdy strávil nějaký čas v zakouřené místnosti, ví, že se nepříjemné pachy nachytají nejen do oblečení ale i do vlasů či kůže, a jak je těžké se těchto pachů zbavit. A stejně tak „načichne“ (zašpiní, ztvrdne) naše aura pobytem v různých prostorách s těžkými energiemi, kde se snadno množí tzv. auričtí červi (nemocnice, hřbitovy, úřady, školy apod.) nebo činnostmi (jízda autem, nakupování ve velkých obchodních centrech, péče o nemocného a mnoho dalšího) ale také pouhým kontaktem s některými lidmi a jejich emocemi, nemocemi, obavami, těžkými myšlenkami apod. S touto špínou těžkých energií do naší aury pronikají i tzv. auričtí červi, kteří mohou následně vyvolat řadu vašich fyzických i psychických potíží, stejně jako to dělají jiní neviditelní parazité (viry, bakterie apod.).
Čištění aury není léčením v pravém smyslu slova, přestože při něm už u některých lidí došlo (nebo teprve může dojít) k velmi výraznému (nebo dokonce až téměř zázračnému) zlepšení jejich zdravotního stavu. Čištění aury je energetická hygiena, při níž vám smývám – vymývám pryč z aury těžké energie nachytané do aury běžným životem a odstraňuji také všechny aurické parazity.
Čištění vaší aury dělám prostřednictvím – pomocí velmi inteligentní zářivé energie pocházející ze Zdroje veškeré existence. Tato energie sama rozhoduje a určuje, u koho dojde jen k běžnému čištění aury a u koho třeba i k nečekanému částečnému nebo dokonce úplnému uzdravení. Tato vzácná energie, s níž pracuji, vyvěrá například ve francouzském městě Lourdes, kde také zázračná uzdravení nejsou samozřejmostí, ale jen vzácným úkazem. Přesto tam jezdí miliony lidí právě kvůli očištění své aury tamní vodou. Já vodu ke své práci nepotřebuji, protože mám pro vás k dispozici (smím používat) přímo tuto zářivou energii a tou čistím vaše aury.
Pokud si chcete čištění aury jen vyzkoušet, za jedno čištění zaplatíte organizační poplatek 150 Kč (6 euro). Lepší a účinnější je 4 týdenní péče o auru, protože tzv. „lhůta změn“ je právě 28 dní a výsledky mého čištění se nesčítají, ale násobí. Výhodnější měsíční poplatek činí 555 Kč (21 euro). Děti do 18 let, které přihlásí jejich rodiče spolu s nimi, a tím vysloví souhlas s mojí energetickou péčí o jejich děti, mají čištění aury zdarma (bonus pro rodiny).
Platbu posíláte předem na můj účet u ČSOB, a.s. Praha
číslo 178540020, kód banky 0300 (název mého účtu je Dagmar Oplatková).
IBAN CZ87 0300 0000 0001 7854 0020
BIC: CEKOCZPP


Takto extrémně nízkou částku za čištění aury jsem zvolila proto, aby si čištění aury mohl dopřát úplně každý. V podstatě jde jen o organizační poplatek za agendu spojenou s organizací čištění aury. (Obvyklá cena za jedno čištění aury se totiž pohybuje mezi 500 - 800 Kč nebo i více). Pokud by tedy někdo z vás chtěl projevit větší podporou mé práci pro vás, může poslat i vyšší částku. Budu velmi ráda za jakoukoliv vaši podporu a přijmu ji od vás se skutečnou vděčností.


Milí přátelé, abych Vám mohla poslat návod, jak se připravit na čištění aury, organizační pokyny a současně vyhověla zákonu o GDPR, vyjádřete, prosím, ZAKLIKNUTÍM (viz níže) váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů, které jsou v souladu s platnými právními předpisy GDPR.
Dávejte, prosím, dobrý pozor, abyste váš e-mail napsali přesně a úplně, protože jinak se vám neodešle nazpět „Návod“ s důležitými informacemi.
Vy, kteří jste se již jednou přihlásili k jednorázovému nebo opakovanému čištění aury, se, prosím, nehlaste znovu, protože jste již v mém seznamu žadatelů, Jen mi pošlete mail s informací, jakou částku a kdy jste uhradili, abych věděla, kdy a kolikrát vám budu čistit auru.
Stejně tak mi i vy noví zájemci po obdržení „Návodu“ mailem napište, jakou částku jste uhradili na můj účet u ČSOB, a.s. Praha číslo 178540020, kód banky 0300 (název mého účtu je Dagmar Oplatková), abyste čištění aury ve vámi zvoleném termínu/termínech měli jisté.

Přeji vám krásné dny a těším se na setkání s vámi každou středu v době od 20.30 do 21.00 hodin. Pokud v této době nebudete mít potřebný klid, budete v práci nebo zapomenete na termín apod., automaticky se vám přesměruje očistná energie na dobu, kdy budete spát, takže o žádné čištěné aury nikdy nemůžete přijít.

vaše DaoRe Dagmar Světlovská

svetlovska@svetlovska.com

www.svetlovska.com
Noví zájemci přihlaste se zde:

Zadáním vašeho e-mailu dáváte dobrovolný souhlas k tomu, abych v souladu se zásadami ochrany osobních údajů mohla používat vaše jméno a emailovou adresu k naší vzájemné komunikaci. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

 Vaše jméno a příjmení:

Váš email:© Dagmar Světlovská


©  Dagmar Světlovská      Zásady ochrany osobních údajů